Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Drift 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Laren, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 294 m² en 7 kamers. Het energielabel is B.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
294 m²
Inhoud
864 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2008 tot 2011
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In bosrijke omgeving, In centrum, In woonwijk, Vrij uitzicht
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Laren-Centrum
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,5 kmDagelijks
Supermarkt
0,4 kmGezondheid
Huisarts
0,7 kmVervoer
Treinstation
5 kmVervoer
Snelweg oprit
1,2 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
0,5 kmGezondheid
Apotheek
0,6 kmGezondheid
Ziekenhuis
2,1 kmHoreca
Restaurant
0,2 kmHoreca
Café
0,4 kmCultuur
Bibliotheek
0,5 kmCultuur
Bioscoop
5,1 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Laren-Centrum
Drift 4 ligt in de buurt Laren-Centrum in Laren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.735 inwoners en 1.064 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 830.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Toestemming voor het afwijken van gebruik ten behoeve van een koffiespeciaalzaak 'The Coffee Bar' inclusief terras (legalisatie) op de locatie Naarderstraat 27, 1251AZ te Laren (zaaknummer OMG 2025-0138)
Aanvraag vergunning voor het realiseren van een doorbraak (huisnummers 23-25) op de locatie Naarderstraat 23, 1251AZ te Laren, ingekomen 26 september 2025 (zaaknummer OMG 2025-0430)
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Laren.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Drift 4
Wat is de geschatte woningwaarde van Drift 4?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren-Centrum €830.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Drift 4 zich tot de CBS-buurt Laren-Centrum?
Drift 4 is een 2-onder-1-kapwoning van 160 m² in de CBS-buurt Laren-Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.064 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.385 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Drift 4?
Drift 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Laren-Centrum, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoe groot is Drift 4 vergeleken met de buurt?
Drift 4 heeft 160 m² woonoppervlakte en 864 m³ inhoud. Het perceel is 294 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren-Centrum €830.000.
Wat is het energielabel van Drift 4 en wat betekent dat?
Drift 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 38.12 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Drift 4?
Drift 4 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
Hoe is de woningmarkt in Laren-Centrum?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Laren-Centrum in Laren (Noord-Holland) 1.735 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €830.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laren-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 5 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laren-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,1 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,5 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Laren-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Drift 4?
Drift 4 is verkocht in de periode 2008 tot 2011. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren-Centrum €830.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Een woningrapport voor Drift 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Laren-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.