Streetview Lindestraat 73 Landgraaf

Lindestraat 73, 6374 XD Landgraaf

54 m² Bouwjaar 1984 Label E

Lindestraat 73 is een appartement in Landgraaf, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lindestraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindestraat 73

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
124.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
298.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Locatie van Lindestraat 73

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Lindestraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindestraat 73?

De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €3.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindestraat 73 zich tot de wijk Lauradorp?

Lindestraat 73 is een appartement van 54 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindestraat 73?

Lindestraat 73 is een appartement in Lauradorp, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lindestraat 73 vergeleken met de buurt?

Lindestraat 73 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindestraat 73 en wat betekent dat?

Lindestraat 73 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-06-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Lindestraat 73 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lindestraat 73: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.