Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- 436 m²
- Inhoud
- 222 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €195.000 tot €245.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
Maastrichterweg 2 A is een benedenwoning in Landgraaf, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 436 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maastrichterweg 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.8 kmVolledig vernieuwd, en helemaal klaar voor de toekomst Aan de Maastrichterweg in Landgraaf bieden wij met plezier deze prachtig gerenoveerde compacte…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Maastrichterweg 2 A ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenstraat is €291.000. Dat komt neer op circa €4.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaastrichterweg 2 A is een benedenwoning van 67 m² in de wijk Groenstraat. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 480 inwoners per km².
Maastrichterweg 2 A is een benedenwoning in Groenstraat, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Maastrichterweg 2 A heeft 67 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Het perceel is 436 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Groenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maastrichterweg 2 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Maastrichterweg 2 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Groenstraat in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Maastrichterweg 2 A in Groenstraat bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maastrichterweg 2 A: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3.1 km.