Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
Schoolstraat 88 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 445 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 88
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
7.1 kmDe prijsindicatie voor Schoolstraat 88 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €1.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchoolstraat 88 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².
Schoolstraat 88 is een woonhuis in Waubach, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schoolstraat 88 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 445 m². In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Schoolstraat 88 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schoolstraat 88: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Waubach: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €125.000 tot €150.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.