Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 61 m²
Kantstraat 10 A is een appartement in Landgraaf, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kantstraat 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €3.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKantstraat 10 A is een appartement van 61 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².
Kantstraat 10 A is een appartement in Lauradorp, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kantstraat 10 A heeft 61 m² woonoppervlakte. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kantstraat 10 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kantstraat 10 A in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kantstraat 10 A: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Lauradorp: restaurant (0.8 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Kantstraat 10 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lauradorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.