Villa, vrijstaande woning Koelweg 16 Landgraaf

Koelweg 16, 6373 TJ Landgraaf

186 m² Bouwjaar 1990 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Koelweg 16 is een villa, vrijstaande woning in Landgraaf, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 1155 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
1155 m²
Inhoud
845 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Koelweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koelweg 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.6%
CO₂-emissie
25.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, heteluchtverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1340 Inwoners
610 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
631 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Hoefveld
76% Koopwoningen
1.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koelweg 16

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Koelweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Koelweg 16?

De prijsindicatie voor Koelweg 16 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoefveld is €320.000. Dat komt neer op circa €1.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koelweg 16 zich tot de wijk Hoefveld?

Koelweg 16 is een villa, vrijstaande woning van 186 m² in de wijk Hoefveld. De buurt telt 631 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koelweg 16?

Koelweg 16 is een villa, vrijstaande woning in Hoefveld, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koelweg 16 vergeleken met de buurt?

Koelweg 16 heeft 186 m² woonoppervlakte en 845 m³ inhoud. Het perceel is 1155 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hoefveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koelweg 16 en wat betekent dat?

Koelweg 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koelweg 16?

Koelweg 16 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 1 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoefveld?

De wijk Hoefveld in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefveld?

Vanuit Koelweg 16 in Hoefveld bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.