Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1725
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 2170 m²
Ooster Lekdijk 47 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1725. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 2170 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ooster Lekdijk 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Krimpen-Oost is €580.000. Dat komt neer op circa €3.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOoster Lekdijk 47 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Krimpen-Oost. De buurt telt 135 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 583 inwoners per km².
Ooster Lekdijk 47 is een woonhuis in Krimpen-Oost, gebouwd in 1725 (301 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ooster Lekdijk 47 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2170 m². In Krimpen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ooster Lekdijk 47 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Krimpen-Oost in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Ooster Lekdijk 47 in Krimpen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ooster Lekdijk 47: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.