Villa, halfvrijstaande woning Westzoom 3 Krimpen aan de Lek

Westzoom 3, 2931 AZ Krimpen aan de Lek

163 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Westzoom 3 is een villa, halfvrijstaande woning in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 690 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
690 m²
Inhoud
662 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Westzoom 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westzoom 3

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (260.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

305 Inwoners
130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
135 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Krimpen-Oost
93% Koopwoningen
583 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westzoom 3

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Westzoom 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Westzoom 3?

De prijsindicatie voor Westzoom 3 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Krimpen-Oost is €580.000. Dat komt neer op circa €3.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westzoom 3 zich tot de wijk Krimpen-Oost?

Westzoom 3 is een villa, halfvrijstaande woning van 163 m² in de wijk Krimpen-Oost. De buurt telt 135 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 583 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westzoom 3?

Westzoom 3 is een villa, halfvrijstaande woning in Krimpen-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westzoom 3 vergeleken met de buurt?

Westzoom 3 heeft 163 m² woonoppervlakte en 662 m³ inhoud. Het perceel is 690 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Krimpen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westzoom 3 en wat betekent dat?

Westzoom 3 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westzoom 3?

Westzoom 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 260 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Krimpen-Oost?

De wijk Krimpen-Oost in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krimpen-Oost?

Vanuit Westzoom 3 in Krimpen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.