Vrijstaande woning Westerscheldelaan 15 Koudekerke

Westerscheldelaan 15, 4371 PP Koudekerke

168 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Westerscheldelaan 15 is een vrijstaande woning in Koudekerke, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 800 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
800 m²
Inhoud
686 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Westerscheldelaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerscheldelaan 15

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Koudekerke

155 Inwoners
80 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
126 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Dishoek
80% Koopwoningen
469 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westerscheldelaan 15

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Westerscheldelaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerscheldelaan 15?

De prijsindicatie voor Westerscheldelaan 15 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €3.756 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerscheldelaan 15 zich tot de wijk Dishoek?

Westerscheldelaan 15 is een vrijstaande woning van 168 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerscheldelaan 15?

Westerscheldelaan 15 is een vrijstaande woning in Dishoek, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westerscheldelaan 15 vergeleken met de buurt?

Westerscheldelaan 15 heeft 168 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 800 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerscheldelaan 15 en wat betekent dat?

Westerscheldelaan 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westerscheldelaan 15?

Westerscheldelaan 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dishoek?

De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dishoek?

Vanuit Westerscheldelaan 15 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.