Streetview Dishoek 23 Koudekerke

Dishoek 23, 4371 NS Koudekerke

126 m² Bouwjaar 1947

Dishoek 23 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 1970 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €738.000.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
1970 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Dishoek 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Buurtinformatie in Koudekerke

50 Inwoners
20 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€738.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke
75% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Dishoek 23

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Dishoek 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Dishoek 23?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke is €738.000. Dat komt neer op circa €5.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dishoek 23 zich tot de wijk Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke?

Dishoek 23 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dishoek 23?

Dishoek 23 is een woonhuis in Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dishoek 23 vergeleken met de buurt?

Dishoek 23 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1970 m². In Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €738.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke?

De wijk Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €738.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Wat zit er in een woningrapport voor Dishoek 23?

Een woningrapport voor Dishoek 23 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1947, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.