Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
Drie Turkenlaan 30 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 660 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Drie Turkenlaan 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Drie Turkenlaan 30 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €3.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDrie Turkenlaan 30 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².
Drie Turkenlaan 30 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Drie Turkenlaan 30 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 660 m². In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Drie Turkenlaan 30 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Drie Turkenlaan 30: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.
Recreatie nabij Dishoek: restaurant (0.3 km), cafe (4 km).
De prijsindicatie ligt rond €485.000 tot €585.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.