Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1873
- Woonoppervlakte
- 400 m²
- Perceeloppervlakte
- 2890 m²
- Inhoud
- 1250 m³
- Kamers
- 8
Lagewaard 64 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1873. De woning heeft een woonoppervlakte van 400 m², een perceel van 2890 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lagewaard 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
7.1 kmDe prijsindicatie voor Lagewaard 64 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €1.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLagewaard 64 is een woonhuis van 400 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².
Lagewaard 64 is een woonhuis in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1873 (153 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lagewaard 64 heeft 400 m² woonoppervlakte en 1250 m³ inhoud. Het perceel is 2890 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lagewaard 64 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Lagewaard 64 heeft 8 kamers.
De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Lagewaard 64 in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.