Woonboerderij, vrijstaande woning Lagewaard 28 Koudekerk aan den Rijn

Lagewaard 28, 2396 AV Koudekerk aan den Rijn

423 m² Bouwjaar 1700 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Lagewaard 28 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 423 m², een perceel van 3100 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1700
Woonoppervlakte
423 m²
Perceeloppervlakte
3100 m²
Inhoud
1963 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.540.000 tot €1.790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen en riet
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lagewaard 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lagewaard 28

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
352.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (926.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

460 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€609.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Koudekerk aan den Rijn
82% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lagewaard 28

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Alphen aan den Rijn
Buurt
Buitengebied Koudekerk aan den Rijn
Postcode
2396 AV

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Lagewaard 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Lagewaard 28?

De prijsindicatie voor Lagewaard 28 ligt rond €1.540.000 tot €1.790.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €1.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lagewaard 28 zich tot de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

Lagewaard 28 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 423 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lagewaard 28?

Lagewaard 28 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lagewaard 28 vergeleken met de buurt?

Lagewaard 28 heeft 423 m² woonoppervlakte en 1963 m³ inhoud. Het perceel is 3100 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lagewaard 28 en wat betekent dat?

Lagewaard 28 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-11-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lagewaard 28?

Lagewaard 28 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 926 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn?

De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.