Streetview Hoogewaard 188 Koudekerk aan den Rijn

Hoogewaard 188, 2396 AP Koudekerk aan den Rijn

364 m² Bouwjaar 1896 Label A

Hoogewaard 188 is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 364 m² en een perceel van 2475 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
364 m²
Perceeloppervlakte
2475 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hoogewaard 188

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogewaard 188

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.3%
CO₂-emissie
28.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerk aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Koudekerk aan den Rijn

120 Inwoners
50 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Hoogewaard
78% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Hoogewaard 188

Vergelijkbare woningen in Koudekerk aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hoogewaard 188

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogewaard 188?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Hoogewaard is €531.000. Dat komt neer op circa €1.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogewaard 188 zich tot de wijk Bedrijventerrein Hoogewaard?

Hoogewaard 188 is een woonhuis van 364 m² in de wijk Bedrijventerrein Hoogewaard. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogewaard 188?

Hoogewaard 188 is een woonhuis in Bedrijventerrein Hoogewaard, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogewaard 188 vergeleken met de buurt?

Hoogewaard 188 heeft 364 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2475 m². In Bedrijventerrein Hoogewaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogewaard 188 en wat betekent dat?

Hoogewaard 188 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.64 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Hoogewaard?

De wijk Bedrijventerrein Hoogewaard in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Hoogewaard?

Vanuit Hoogewaard 188 in Bedrijventerrein Hoogewaard bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.