Streetview Torendijk 43 Kortgene

Torendijk 43, 4484 NB Kortgene

272 m² Bouwjaar 2006 Label A

Torendijk 43 is een woonhuis in Kortgene, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m² en een perceel van 826 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
272 m²
Perceeloppervlakte
826 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Torendijk 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torendijk 43

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kortgene

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

12.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Kortgene

1595 Inwoners
795 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
867 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Kortgene-Dorp
76% Koopwoningen
2.185 Inwoners per km²

Locatie van Torendijk 43

Vergelijkbare woningen in Kortgene

Veelgestelde vragen over Torendijk 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Torendijk 43?

De gemiddelde woningwaarde in Kortgene-Dorp is €251.000. Dat komt neer op circa €923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torendijk 43 zich tot de wijk Kortgene-Dorp?

Torendijk 43 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Kortgene-Dorp. De buurt telt 867 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torendijk 43?

Torendijk 43 is een woonhuis in Kortgene-Dorp, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Torendijk 43 vergeleken met de buurt?

Torendijk 43 heeft 272 m² woonoppervlakte. Het perceel is 826 m². In Kortgene-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torendijk 43 en wat betekent dat?

Torendijk 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kortgene-Dorp?

De wijk Kortgene-Dorp in Kortgene (Zeeland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortgene-Dorp?

Vanuit Torendijk 43 in Kortgene-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kortgene-Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Torendijk 43: ziekenhuis op 15.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 11.6 km.