Eengezinswoning, vrijstaande woning Soetelaer 7 Kortgene

Soetelaer 7, 4484 DB Kortgene

248 m² Bouwjaar 1984 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Soetelaer 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kortgene, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 1096 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
1096 m²
Inhoud
904 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€795.000 tot €895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Soetelaer 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soetelaer 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.28 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

6.7 km
Cultuur

Bibliotheek

12.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Kortgene

1595 Inwoners
795 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
867 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Kortgene-Dorp
76% Koopwoningen
2.185 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soetelaer 7

Vergelijkbare woningen in Kortgene

Veelgestelde vragen over Soetelaer 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Soetelaer 7?

De prijsindicatie voor Soetelaer 7 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortgene-Dorp is €251.000. Dat komt neer op circa €1.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soetelaer 7 zich tot de wijk Kortgene-Dorp?

Soetelaer 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 248 m² in de wijk Kortgene-Dorp. De buurt telt 867 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soetelaer 7?

Soetelaer 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kortgene-Dorp, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Soetelaer 7 vergeleken met de buurt?

Soetelaer 7 heeft 248 m² woonoppervlakte en 904 m³ inhoud. Het perceel is 1096 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Kortgene-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soetelaer 7 en wat betekent dat?

Soetelaer 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soetelaer 7?

Soetelaer 7 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kortgene-Dorp?

De wijk Kortgene-Dorp in Kortgene (Zeeland) kenmerkt zich door 1.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortgene-Dorp?

Vanuit Soetelaer 7 in Kortgene-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.