Streetview Tragel 31 Koewacht

Tragel 31, 4576 EP Koewacht

197 m² Bouwjaar 2020 Label A

Tragel 31 is een woonhuis in Koewacht, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
197 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tragel 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tragel 31

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koewacht

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

6.8 km
Vervoer

Treinstation

43.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.1 km
Gezondheid

Apotheek

8.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Koewacht

700 Inwoners
295 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
298 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Koewacht
97% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Tragel 31

Vergelijkbare woningen in Koewacht

Veelgestelde vragen over Tragel 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Tragel 31?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koewacht is €372.000. Dat komt neer op circa €1.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tragel 31 zich tot de wijk Buitengebied Koewacht?

Tragel 31 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Buitengebied Koewacht. De buurt telt 298 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tragel 31?

Tragel 31 is een woonhuis in Buitengebied Koewacht, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tragel 31 vergeleken met de buurt?

Tragel 31 heeft 197 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Koewacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tragel 31 en wat betekent dat?

Tragel 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Koewacht?

De wijk Buitengebied Koewacht in Koewacht (Zeeland) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Koewacht?

Vanuit Tragel 31 in Buitengebied Koewacht bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 6.8 km, treinstation op 43.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Koewacht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tragel 31: ziekenhuis op 10.2 km, apotheek op 8.9 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 10.1 km.