Woningdetails
- Type
- Geschakelde woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 544 m²
- Inhoud
- 737 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €405.000 tot €455.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
Nieuwstraat 87 is een geschakelde woning in Koewacht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 544 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 87
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
7.7 kmTreinstation
44.6 kmSnelweg oprit
4.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
10.7 kmApotheek
9.3 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
10.2 kmZeer ruime woning met 194 m² woonoppervlakte, lange achtertuin, 23 zonnepanelen en energielabel C! Aan de Nieuwstraat 87 in Koewacht staat deze…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuwstraat 87 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Koewacht is €256.000. Dat komt neer op circa €1.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwstraat 87 is een geschakelde woning van 194 m² in de wijk Kern Koewacht. De buurt telt 912 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 817 inwoners per km².
Nieuwstraat 87 is een geschakelde woning in Kern Koewacht, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwstraat 87 heeft 194 m² woonoppervlakte en 737 m³ inhoud. Het perceel is 544 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kern Koewacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwstraat 87 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nieuwstraat 87 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 282 m².
De wijk Kern Koewacht in Koewacht (Zeeland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Nieuwstraat 87 in Kern Koewacht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 7.7 km, treinstation op 44.6 km, snelwegoprit op 4.9 km.