Vrijstaande woning Hulsterweg 11 Kloosterzande

Hulsterweg 11, 4587 EA Kloosterzande

99 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Hulsterweg 11 is een vrijstaande woning in Kloosterzande, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 450 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hulsterweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hulsterweg 11

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
279.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
474.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.4%
CO₂-emissie
86.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gaskachels, houtkachel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (193.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kloosterzande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

48.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

920 Inwoners
435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Molenstraat
88% Koopwoningen
1.320 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hulsterweg 11

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Hulsterweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Hulsterweg 11?

De prijsindicatie voor Hulsterweg 11 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenstraat is €257.000. Dat komt neer op circa €2.596 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hulsterweg 11 zich tot de wijk Molenstraat?

Hulsterweg 11 is een vrijstaande woning van 99 m² in de wijk Molenstraat. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.320 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hulsterweg 11?

Hulsterweg 11 is een vrijstaande woning in Molenstraat, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hulsterweg 11 vergeleken met de buurt?

Hulsterweg 11 heeft 99 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Molenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hulsterweg 11 en wat betekent dat?

Hulsterweg 11 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-11-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hulsterweg 11?

Hulsterweg 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 193 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenstraat?

De wijk Molenstraat in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenstraat?

Vanuit Hulsterweg 11 in Molenstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 48.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.