Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 460 m²
- Inhoud
- 760 m³
- Kamers
- 15
- Slaapkamers
- 5
Marjolein 34 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 460 m² en 15 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marjolein 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarjolein 34 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².
Marjolein 34 is een woonhuis in Terwinselen, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Marjolein 34 heeft 190 m² woonoppervlakte en 760 m³ inhoud. Het perceel is 460 m². Met 15 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marjolein 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-12-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Marjolein 34 heeft 15 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Marjolein 34 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marjolein 34: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4 km.