Halfvrijstaande woning Kaalheidersteenweg 258 Kerkrade

Kaalheidersteenweg 258, 6467 AH Kerkrade

250 m² Bouwjaar 1969 7 kamers 6 slaapkamers Label D

Kaalheidersteenweg 258 is een halfvrijstaande woning in Kerkrade, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 286 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
803 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kaalheidersteenweg 258

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaalheidersteenweg 258

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3880 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1860 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Terwinselen
71% Koopwoningen
3.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaalheidersteenweg 258

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Kaalheidersteenweg 258

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaalheidersteenweg 258?

De prijsindicatie voor Kaalheidersteenweg 258 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaalheidersteenweg 258 zich tot de wijk Terwinselen?

Kaalheidersteenweg 258 is een halfvrijstaande woning van 250 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaalheidersteenweg 258?

Kaalheidersteenweg 258 is een halfvrijstaande woning in Terwinselen, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kaalheidersteenweg 258 vergeleken met de buurt?

Kaalheidersteenweg 258 heeft 250 m² woonoppervlakte en 803 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaalheidersteenweg 258 en wat betekent dat?

Kaalheidersteenweg 258 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-01-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaalheidersteenweg 258?

Kaalheidersteenweg 258 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Terwinselen?

De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Vanuit Kaalheidersteenweg 258 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.