Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Inhoud
- 588 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Schaesbergerstraat 48 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 310 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schaesbergerstraat 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Schaesbergerstraat 48 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchaesbergerstraat 48 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².
Schaesbergerstraat 48 is een woonhuis in Terwinselen, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schaesbergerstraat 48 heeft 164 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schaesbergerstraat 48 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-03-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Schaesbergerstraat 48 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Schaesbergerstraat 48 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.