Streetview Schaesbergerstraat 43 Kerkrade

Schaesbergerstraat 43, 6467 EA Kerkrade

212 m² Bouwjaar 1930 9 kamers 4 slaapkamers Label F

Schaesbergerstraat 43 is een woonhuis in Kerkrade, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 355 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
355 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schaesbergerstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schaesbergerstraat 43

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kerkrade

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Kerkrade

3880 Inwoners
1710 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1860 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Terwinselen
71% Koopwoningen
3.606 Inwoners per km²

Locatie van Schaesbergerstraat 43

Vergelijkbare woningen in Kerkrade

Veelgestelde vragen over Schaesbergerstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Schaesbergerstraat 43?

De prijsindicatie voor Schaesbergerstraat 43 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwinselen is €240.000. Dat komt neer op circa €1.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schaesbergerstraat 43 zich tot de wijk Terwinselen?

Schaesbergerstraat 43 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Terwinselen. De buurt telt 1.860 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schaesbergerstraat 43?

Schaesbergerstraat 43 is een woonhuis in Terwinselen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schaesbergerstraat 43 vergeleken met de buurt?

Schaesbergerstraat 43 heeft 212 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 355 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Terwinselen ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schaesbergerstraat 43 en wat betekent dat?

Schaesbergerstraat 43 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-11-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schaesbergerstraat 43?

Schaesbergerstraat 43 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terwinselen?

De wijk Terwinselen in Kerkrade (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwinselen?

Vanuit Schaesbergerstraat 43 in Terwinselen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.