Streetview Gentsevaart 24 Kapellebrug

Gentsevaart 24, 4565 EV Kapellebrug

151 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Gentsevaart 24 is een woonhuis in Kapellebrug, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 246 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
246 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gentsevaart 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gentsevaart 24

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.3
CO₂-emissie
10446.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kapellebrug

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

50.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kapellebrug

340 Inwoners
155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Kern Kapellebrug
89% Koopwoningen
561 Inwoners per km²

Locatie van Gentsevaart 24

Vergelijkbare woningen in Kapellebrug

Veelgestelde vragen over Gentsevaart 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Gentsevaart 24?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Kapellebrug is €362.000. Dat komt neer op circa €2.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gentsevaart 24 zich tot de wijk Kern Kapellebrug?

Gentsevaart 24 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Kern Kapellebrug. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 561 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gentsevaart 24?

Gentsevaart 24 is een woonhuis in Kern Kapellebrug, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gentsevaart 24 vergeleken met de buurt?

Gentsevaart 24 heeft 151 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kern Kapellebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gentsevaart 24 en wat betekent dat?

Gentsevaart 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 10446.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gentsevaart 24?

Gentsevaart 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Kapellebrug?

De wijk Kern Kapellebrug in Kapellebrug (Zeeland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Kapellebrug?

Vanuit Gentsevaart 24 in Kern Kapellebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 50.4 km, snelwegoprit op 0.2 km.