Streetview Sternlaan 23 A Kamperland

Sternlaan 23 A, 4493 SH Kamperland

312 m² Bouwjaar 2019 Label A

Sternlaan 23 A is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 312 m² en een perceel van 660 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
312 m²
Perceeloppervlakte
660 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sternlaan 23 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sternlaan 23 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Kamperland

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

12.6 km
Cultuur

Bibliotheek

17.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.4 km

Buurtinformatie in Kamperland

210 Inwoners
120 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
390 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Recreatiegebied Kamperland
75% Koopwoningen
293 Inwoners per km²

Locatie van Sternlaan 23 A

Vergelijkbare woningen in Kamperland

Veelgestelde vragen over Sternlaan 23 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Sternlaan 23 A?

De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied Kamperland is €567.000. Dat komt neer op circa €1.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sternlaan 23 A zich tot de wijk Recreatiegebied Kamperland?

Sternlaan 23 A is een woonhuis van 312 m² in de wijk Recreatiegebied Kamperland. De buurt telt 390 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sternlaan 23 A?

Sternlaan 23 A is een woonhuis in Recreatiegebied Kamperland, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sternlaan 23 A vergeleken met de buurt?

Sternlaan 23 A heeft 312 m² woonoppervlakte. Het perceel is 660 m². In Recreatiegebied Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sternlaan 23 A en wat betekent dat?

Sternlaan 23 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Recreatiegebied Kamperland?

De wijk Recreatiegebied Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Recreatiegebied Kamperland?

Vanuit Sternlaan 23 A in Recreatiegebied Kamperland bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 18 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Recreatiegebied Kamperland?