Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Inhoud
- 385 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Melde 21 is een tussenwoning in Kampen, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en een perceel van 127 m². Het energielabel is A+++.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Melde 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,8 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1,6 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
0,7 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
2,4 kmRestaurant
0,8 kmCafé
2,1 kmBibliotheek
2,4 kmBioscoop
2,4 kmMelde 21 ligt in de buurt Cellesbroek in Kampen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 6.920 inwoners en 2.961 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 60% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 307.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· verkeersbesluit of -mededeling · 60 meter
· omgevingsvergunning · 41 meter
· omgevingsvergunning · 51 meter
Kampen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Kampen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Kampen · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Kampen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Kampen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Kampen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Cellesbroek €307.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMelde 21 is een tussenwoning van 112 m² in de CBS-buurt Cellesbroek. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.961 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.177 inwoners per km².
Melde 21 is een tussenwoning in Cellesbroek, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Melde 21 heeft 112 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Cellesbroek €307.000.
Melde 21 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 583.93 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Cellesbroek in Kampen (Overijssel) 6.920 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €307.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Cellesbroek in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 3 km tot een treinstation, 1,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Cellesbroek in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 0,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Cellesbroek in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 2,1 km tot een café.
Een woningrapport voor Melde 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Cellesbroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Kampen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.