Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1852
- Woonoppervlakte
- 272 m²
- Perceeloppervlakte
- 6877 m²
Nieuwenhuysstraat 30 is een woonhuis in Hulsberg, gebouwd in 1852. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m² en een perceel van 6877 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhuysstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
7.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
11.3 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
10.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aalbeek is €412.000. Dat komt neer op circa €1.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwenhuysstraat 30 is een woonhuis van 272 m² in de wijk Aalbeek. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 174 inwoners per km².
Nieuwenhuysstraat 30 is een woonhuis in Aalbeek, gebouwd in 1852 (174 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwenhuysstraat 30 heeft 272 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6877 m². In Aalbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Aalbeek in Hulsberg (Limburg) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Nieuwenhuysstraat 30 in Aalbeek bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwenhuysstraat 30: ziekenhuis op 11.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 7.5 km.
Recreatie nabij Aalbeek: restaurant (1.4 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Nieuwenhuysstraat 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Aalbeek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1852, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.