Streetview Brik 126 Hoorn

Brik 126, 1625 GN Hoorn

145 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Brik 126 is een woonhuis in Hoorn, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Brik 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brik 126

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Hoorn

615 Inwoners
350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
359 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Risdam-Zuid - Buurt 20 00
29% Koopwoningen
2.897 Inwoners per km²

Locatie van Brik 126

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Brik 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Brik 126?

De gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 00 is €286.000. Dat komt neer op circa €1.972 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brik 126 zich tot de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 00?

Brik 126 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 00. De buurt telt 359 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brik 126?

Brik 126 is een woonhuis in Risdam-Zuid - Buurt 20 00, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Brik 126 vergeleken met de buurt?

Brik 126 heeft 145 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Risdam-Zuid - Buurt 20 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brik 126 en wat betekent dat?

Brik 126 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-11-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brik 126?

Brik 126 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Risdam-Zuid - Buurt 20 00?

De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Risdam-Zuid - Buurt 20 00?

Vanuit Brik 126 in Risdam-Zuid - Buurt 20 00 bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.