Halfvrijstaande woning Brik 34 Hoorn

Brik 34, 1625 GH Hoorn

127 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Brik 34 is een halfvrijstaande woning in Hoorn, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 360 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Brik 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brik 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.9%
CO₂-emissie
39.49 kg/m²

Tuin
Ja (114.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoorn

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Hoorn

615 Inwoners
350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
359 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Risdam-Zuid - Buurt 20 00
29% Koopwoningen
2.897 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brik 34

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Brik 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Brik 34?

De prijsindicatie voor Brik 34 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Risdam-Zuid - Buurt 20 00 is €286.000. Dat komt neer op circa €2.252 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brik 34 zich tot de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 00?

Brik 34 is een halfvrijstaande woning van 127 m² in de wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 00. De buurt telt 359 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brik 34?

Brik 34 is een halfvrijstaande woning in Risdam-Zuid - Buurt 20 00, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brik 34 vergeleken met de buurt?

Brik 34 heeft 127 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Risdam-Zuid - Buurt 20 00 ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brik 34 en wat betekent dat?

Brik 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brik 34?

Brik 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 114 m².

Hoe is de woningmarkt in Risdam-Zuid - Buurt 20 00?

De wijk Risdam-Zuid - Buurt 20 00 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Risdam-Zuid - Buurt 20 00?

Vanuit Brik 34 in Risdam-Zuid - Buurt 20 00 bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.