Benedenwoning Leemhorststraat 49 Hoorn

Leemhorststraat 49, 1624 NM Hoorn

53 m² Bouwjaar 2019 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Leemhorststraat 49 is een benedenwoning in Hoorn, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
193 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Leemhorststraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leemhorststraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.66
CO₂-emissie
1373.11 kg/m²

Tuin
Ja (9.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Hoorn

655 Inwoners
275 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
361 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Hoorn Noord - Buurt 12 03
52% Koopwoningen
2.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leemhorststraat 49

Vergelijkbare woningen in Hoorn

Veelgestelde vragen over Leemhorststraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Leemhorststraat 49?

De prijsindicatie voor Leemhorststraat 49 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoorn Noord - Buurt 12 03 is €387.000. Dat komt neer op circa €7.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leemhorststraat 49 zich tot de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03?

Leemhorststraat 49 is een benedenwoning van 53 m² in de wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leemhorststraat 49?

Leemhorststraat 49 is een benedenwoning in Hoorn Noord - Buurt 12 03, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Leemhorststraat 49 vergeleken met de buurt?

Leemhorststraat 49 heeft 53 m² woonoppervlakte en 193 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hoorn Noord - Buurt 12 03 ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leemhorststraat 49 en wat betekent dat?

Leemhorststraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1373.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leemhorststraat 49?

Leemhorststraat 49 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 9 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoorn Noord - Buurt 12 03?

De wijk Hoorn Noord - Buurt 12 03 in Hoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoorn Noord - Buurt 12 03?