2-onder-1-kapwoning Beijerincklaan 14 Hilversum

Beijerincklaan 14, 1222 TH Hilversum

174 m² Bouwjaar 1930 8 kamers 5 slaapkamers Label D

Beijerincklaan 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 333 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
333 m²
Inhoud
596 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Beijerincklaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beijerincklaan 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
190.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2170 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Johannes Geradtswegbuurt
71% Koopwoningen
6.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beijerincklaan 14

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Beijerincklaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Beijerincklaan 14?

De prijsindicatie voor Beijerincklaan 14 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €3.144 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beijerincklaan 14 zich tot de wijk Johannes Geradtswegbuurt?

Beijerincklaan 14 is een 2-onder-1-kapwoning van 174 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beijerincklaan 14?

Beijerincklaan 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beijerincklaan 14 vergeleken met de buurt?

Beijerincklaan 14 heeft 174 m² woonoppervlakte en 596 m³ inhoud. Het perceel is 333 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beijerincklaan 14 en wat betekent dat?

Beijerincklaan 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beijerincklaan 14?

Beijerincklaan 14 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Geradtswegbuurt?

De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Johannes Geradtswegbuurt?