Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Snelliuslaan 15 Hilversum

Snelliuslaan 15, 1222 TB Hilversum

168 m² Bouwjaar 1929 9 kamers 6 slaapkamers Label G

Snelliuslaan 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 260 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Snelliuslaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Snelliuslaan 15

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
270.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
551.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
101.08 kg/m²

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2170 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Johannes Geradtswegbuurt
71% Koopwoningen
6.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Snelliuslaan 15

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Snelliuslaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Snelliuslaan 15?

De prijsindicatie voor Snelliuslaan 15 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €3.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Snelliuslaan 15 zich tot de wijk Johannes Geradtswegbuurt?

Snelliuslaan 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 168 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Snelliuslaan 15?

Snelliuslaan 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Snelliuslaan 15 vergeleken met de buurt?

Snelliuslaan 15 heeft 168 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Snelliuslaan 15 en wat betekent dat?

Snelliuslaan 15 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-03-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 101.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Snelliuslaan 15?

Snelliuslaan 15 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Johannes Geradtswegbuurt?

De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.