Streetview Albertus Perkstraat 82 Hilversum

Albertus Perkstraat 82, 1217 NW Hilversum

380 m² Bouwjaar 1994 10 kamers 6 slaapkamers Label D

Albertus Perkstraat 82 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 380 m², een perceel van 3133 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €685.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
380 m²
Perceeloppervlakte
3133 m²
Inhoud
1416 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Albertus Perkstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albertus Perkstraat 82

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
120.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

3165 Inwoners
1495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€685.000 Gem. woningwaarde Boomberg
64% Koopwoningen
3.477 Inwoners per km²

Locatie van Albertus Perkstraat 82

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Albertus Perkstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Albertus Perkstraat 82?

De gemiddelde woningwaarde in Boomberg is €685.000. Dat komt neer op circa €1.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albertus Perkstraat 82 zich tot de wijk Boomberg?

Albertus Perkstraat 82 is een woonhuis van 380 m² in de wijk Boomberg. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.477 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albertus Perkstraat 82?

Albertus Perkstraat 82 is een woonhuis in Boomberg, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Albertus Perkstraat 82 vergeleken met de buurt?

Albertus Perkstraat 82 heeft 380 m² woonoppervlakte en 1416 m³ inhoud. Het perceel is 3133 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Boomberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €685.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albertus Perkstraat 82 en wat betekent dat?

Albertus Perkstraat 82 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-02-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albertus Perkstraat 82?

Albertus Perkstraat 82 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boomberg?

De wijk Boomberg in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €685.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boomberg?

Vanuit Albertus Perkstraat 82 in Boomberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2 km.