Streetview Hoflaan 13 Hilversum

Hoflaan 13, 1217 CZ Hilversum

411 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Hoflaan 13 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 411 m², een perceel van 1814 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
411 m²
Perceeloppervlakte
1814 m²
Inhoud
1381 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoflaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoflaan 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Hilversum

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€1.208.000 Gem. woningwaarde Villaparken
79% Koopwoningen
1.088 Inwoners per km²

Locatie van Hoflaan 13

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hoflaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoflaan 13?

De prijsindicatie voor Hoflaan 13 ligt rond €2.015.000 tot €2.265.000. De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €2.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoflaan 13 zich tot de wijk Villaparken?

Hoflaan 13 is een woonhuis van 411 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoflaan 13?

Hoflaan 13 is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoflaan 13 vergeleken met de buurt?

Hoflaan 13 heeft 411 m² woonoppervlakte en 1381 m³ inhoud. Het perceel is 1814 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 59 m² per kamer. In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoflaan 13 en wat betekent dat?

Hoflaan 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoflaan 13?

Hoflaan 13 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villaparken?

De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villaparken?

Vanuit Hoflaan 13 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.