Woningdetails
- Type
- Villa, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 331 m²
- Inhoud
- 960 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Daktype
- Dwarskap bedekt met pannen
Chr. de Wetlaan 14 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 331 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chr. de Wetlaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2 kmVanaf 1 juni 2025 is deze prachtige villa in Hilversum tijdelijk te huur! (De eigenaar is flexibel met de ingangsdatum!) Met zijn centrale ligging…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Chr. de Wetlaan 14 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €2.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChr. de Wetlaan 14 is een villa, 2-onder-1-kapwoning van 331 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².
Chr. de Wetlaan 14 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Chr. de Wetlaan 14 heeft 331 m² woonoppervlakte en 960 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Chr. de Wetlaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.4 kg/jaar.
Chr. de Wetlaan 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Chr. de Wetlaan 14 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.