Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 326 m²
- Perceeloppervlakte
- 1470 m²
Beethovenlaan 10 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m² en een perceel van 1470 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beethovenlaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €3.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeethovenlaan 10 is een woonhuis van 326 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².
Beethovenlaan 10 is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beethovenlaan 10 heeft 326 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1470 m². In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beethovenlaan 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-04-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Beethovenlaan 10 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beethovenlaan 10: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Villaparken: restaurant (0.8 km), cafe (1.7 km).