Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 365 m²
- Perceeloppervlakte
- 1690 m²
- Inhoud
- 1425 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Beethovenlaan 23 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 365 m², een perceel van 1690 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beethovenlaan 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Beethovenlaan 23 ligt rond €1.910.000 tot €2.160.000. De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €3.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeethovenlaan 23 is een woonhuis van 365 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².
Beethovenlaan 23 is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Beethovenlaan 23 heeft 365 m² woonoppervlakte en 1425 m³ inhoud. Het perceel is 1690 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beethovenlaan 23 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Beethovenlaan 23 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Beethovenlaan 23 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.