Eengezinswoning, hoekwoning Helmerslaan 22 Hilversum

Helmerslaan 22, 1215 BT Hilversum

110 m² Bouwjaar 1926 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Helmerslaan 22 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 192 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met overig en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Helmerslaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helmerslaan 22

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Helmerslaan 22

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Helmerslaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Helmerslaan 22?

De prijsindicatie voor Helmerslaan 22 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €6.436 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helmerslaan 22 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Helmerslaan 22 is een eengezinswoning, hoekwoning van 110 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helmerslaan 22?

Helmerslaan 22 is een eengezinswoning, hoekwoning in Schrijverskwartier, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helmerslaan 22 vergeleken met de buurt?

Helmerslaan 22 heeft 110 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helmerslaan 22 en wat betekent dat?

Helmerslaan 22 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-02-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helmerslaan 22?

Helmerslaan 22 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?