Streetview Vossenstraat 23 Hilversum

Vossenstraat 23, 1216 AC Hilversum

112 m² Bouwjaar 1939 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Vossenstraat 23 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 109 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vossenstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vossenstraat 23

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

1510 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
616 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Het Rode Dorp
79% Koopwoningen
11.923 Inwoners per km²

Locatie van Vossenstraat 23

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Vossenstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Vossenstraat 23?

De prijsindicatie voor Vossenstraat 23 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Rode Dorp is €471.000. Dat komt neer op circa €4.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vossenstraat 23 zich tot de wijk Het Rode Dorp?

Vossenstraat 23 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Het Rode Dorp. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.923 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vossenstraat 23?

Vossenstraat 23 is een woonhuis in Het Rode Dorp, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vossenstraat 23 vergeleken met de buurt?

Vossenstraat 23 heeft 112 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Het Rode Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vossenstraat 23 en wat betekent dat?

Vossenstraat 23 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-07-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vossenstraat 23?

Vossenstraat 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Rode Dorp?

De wijk Het Rode Dorp in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Rode Dorp?

Vanuit Vossenstraat 23 in Het Rode Dorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.