Streetview Tilburgseweg 43 Hilvarenbeek

Tilburgseweg 43, 5081 NG Hilvarenbeek

242 m² Bouwjaar 1995 Label B

Tilburgseweg 43 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 4955 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
4955 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tilburgseweg 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tilburgseweg 43

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

685 Inwoners
265 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
257 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hilvarenbeek
84% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Tilburgseweg 43

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Tilburgseweg 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Tilburgseweg 43?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hilvarenbeek is €603.000. Dat komt neer op circa €2.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tilburgseweg 43 zich tot de wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek?

Tilburgseweg 43 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek. De buurt telt 257 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tilburgseweg 43?

Tilburgseweg 43 is een woonhuis in Verspreide huizen Hilvarenbeek, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tilburgseweg 43 vergeleken met de buurt?

Tilburgseweg 43 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4955 m². In Verspreide huizen Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tilburgseweg 43 en wat betekent dat?

Tilburgseweg 43 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hilvarenbeek?

De wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hilvarenbeek?

Vanuit Tilburgseweg 43 in Verspreide huizen Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.