Eengezinswoning, tussenwoning Cornelis Dopperstraat 150 Hengelo

Cornelis Dopperstraat 150, 7558 GR Hengelo

129 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Cornelis Dopperstraat 150 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hengelo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 177 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Dopperstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Dopperstraat 150

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

1205 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Bartelinkshoek
78% Koopwoningen
2.327 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis Dopperstraat 150

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Cornelis Dopperstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Dopperstraat 150?

De prijsindicatie voor Cornelis Dopperstraat 150 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Bartelinkshoek is €262.000. Dat komt neer op circa €2.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Dopperstraat 150 zich tot de wijk Bartelinkshoek?

Cornelis Dopperstraat 150 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Bartelinkshoek. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.327 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Dopperstraat 150?

Cornelis Dopperstraat 150 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bartelinkshoek, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cornelis Dopperstraat 150 vergeleken met de buurt?

Cornelis Dopperstraat 150 heeft 129 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bartelinkshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Dopperstraat 150 en wat betekent dat?

Cornelis Dopperstraat 150 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Dopperstraat 150?

Cornelis Dopperstraat 150 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bartelinkshoek?

De wijk Bartelinkshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bartelinkshoek?