Eengezinswoning, tussenwoning Cornelis Dopperstraat 128 Hengelo

Cornelis Dopperstraat 128, 7558 GP Hengelo

115 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Cornelis Dopperstraat 128 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hengelo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Dopperstraat 128

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Dopperstraat 128

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.53 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

1205 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Bartelinkshoek
78% Koopwoningen
2.327 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis Dopperstraat 128

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Cornelis Dopperstraat 128

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Dopperstraat 128?

De prijsindicatie voor Cornelis Dopperstraat 128 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Bartelinkshoek is €262.000. Dat komt neer op circa €2.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Dopperstraat 128 zich tot de wijk Bartelinkshoek?

Cornelis Dopperstraat 128 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Bartelinkshoek. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.327 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Dopperstraat 128?

Cornelis Dopperstraat 128 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bartelinkshoek, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cornelis Dopperstraat 128 vergeleken met de buurt?

Cornelis Dopperstraat 128 heeft 115 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bartelinkshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Dopperstraat 128 en wat betekent dat?

Cornelis Dopperstraat 128 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Dopperstraat 128?

Cornelis Dopperstraat 128 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Bartelinkshoek?

De wijk Bartelinkshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bartelinkshoek?