Portiekflat Verdistraat 64 Hengelo

Verdistraat 64, 7557 SG Hengelo

55 m² Bouwjaar 1969 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Verdistraat 64 is een portiekflat in Hengelo, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
187 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€130.000 tot €155.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In centrum, In woonwijk, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Verdistraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verdistraat 64

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
205.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
317.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hengelo

2130 Inwoners
1170 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde De Noork
34% Koopwoningen
6.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verdistraat 64

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Verdistraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Verdistraat 64?

De prijsindicatie voor Verdistraat 64 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €3.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verdistraat 64 zich tot de wijk De Noork?

Verdistraat 64 is een portiekflat van 55 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verdistraat 64?

Verdistraat 64 is een portiekflat in De Noork, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verdistraat 64 vergeleken met de buurt?

Verdistraat 64 heeft 55 m² woonoppervlakte en 187 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verdistraat 64 en wat betekent dat?

Verdistraat 64 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-09-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verdistraat 64?

Verdistraat 64 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Noork?

De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Noork?

Vanuit Verdistraat 64 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.