Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Inhoud
- 180 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €175.000 tot €200.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Verdistraat 62 is een bovenwoning (appartement) in Hengelo, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verdistraat 62
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmZeer net appartement interessant voor de starter, mooi en toch betaalbaar kunnen wonen met alle gemakken van dien.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Verdistraat 62 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €3.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerdistraat 62 is een bovenwoning (appartement) van 55 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².
Verdistraat 62 is een bovenwoning (appartement) in De Noork, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Verdistraat 62 heeft 55 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verdistraat 62 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-07-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4036.91 kg/jaar.
Verdistraat 62 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Verdistraat 62 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verdistraat 62: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.