Villa, halfvrijstaande woning Dorpsmatenstraat 52 Hengelo

Dorpsmatenstraat 52, 7551 BP Hengelo

215 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Dorpsmatenstraat 52 is een villa, halfvrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
215 m²
Inhoud
870 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dorpsmatenstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsmatenstraat 52

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

765 Inwoners
425 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
484 Woningvoorraad
€231.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-West
55% Koopwoningen
4.022 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorpsmatenstraat 52

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Dorpsmatenstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsmatenstraat 52?

De prijsindicatie voor Dorpsmatenstraat 52 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-West is €231.000. Dat komt neer op circa €1.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsmatenstraat 52 zich tot de wijk Binnenstad-West?

Dorpsmatenstraat 52 is een villa, halfvrijstaande woning van 215 m² in de wijk Binnenstad-West. De buurt telt 484 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsmatenstraat 52?

Dorpsmatenstraat 52 is een villa, halfvrijstaande woning in Binnenstad-West, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dorpsmatenstraat 52 vergeleken met de buurt?

Dorpsmatenstraat 52 heeft 215 m² woonoppervlakte en 870 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Binnenstad-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsmatenstraat 52 en wat betekent dat?

Dorpsmatenstraat 52 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Dorpsmatenstraat 52?

Dorpsmatenstraat 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-West?

De wijk Binnenstad-West in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-West?

Vanuit Dorpsmatenstraat 52 in Binnenstad-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.