Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 281 m²
- Inhoud
- 678 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 11
- Badkamers
- 11
- Indicatie vraagprijs
- €335.000 tot €385.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
Nieuwstraat 32 I is een bovenwoning (appartement) in Hengelo, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m² en 12 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 32 I
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
0.4 kmOp zoek naar een aantrekkelijke vastgoedinvestering met groeipotentieel?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuwstraat 32 I ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Centrum is €216.000. Dat komt neer op circa €769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwstraat 32 I is een bovenwoning (appartement) van 281 m² in de wijk Binnenstad-Centrum. De buurt telt 742 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.525 inwoners per km².
Nieuwstraat 32 I is een bovenwoning (appartement) in Binnenstad-Centrum, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwstraat 32 I heeft 281 m² woonoppervlakte en 678 m³ inhoud. Met 12 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Binnenstad-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwstraat 32 I heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Nieuwstraat 32 I heeft 12 kamers waarvan 11 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers.
De wijk Binnenstad-Centrum in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Nieuwstraat 32 I in Binnenstad-Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 32 I: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.