Streetview Nieuwkuikseweg 10 B Helvoirt

Nieuwkuikseweg 10 B, 5268 LG Helvoirt

56 m² Bouwjaar 2003

Nieuwkuikseweg 10 B is een woning in Helvoirt, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
56 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nieuwkuikseweg 10 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Helvoirt

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Helvoirt

335 Inwoners
155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
121 Woningvoorraad
€715.000 Gem. woningwaarde Distelberg
89% Koopwoningen
186 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwkuikseweg 10 B

Vergelijkbare woningen in Helvoirt

Veelgestelde vragen over Nieuwkuikseweg 10 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwkuikseweg 10 B?

De gemiddelde woningwaarde in Distelberg is €715.000. Dat komt neer op circa €12.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwkuikseweg 10 B zich tot de wijk Distelberg?

Nieuwkuikseweg 10 B is een woning van 56 m² in de wijk Distelberg. De buurt telt 121 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 186 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwkuikseweg 10 B?

Nieuwkuikseweg 10 B is een woning in Distelberg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuwkuikseweg 10 B vergeleken met de buurt?

Nieuwkuikseweg 10 B heeft 56 m² woonoppervlakte. In Distelberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Distelberg?

De wijk Distelberg in Helvoirt (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Distelberg?

Vanuit Nieuwkuikseweg 10 B in Distelberg bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Distelberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwkuikseweg 10 B: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 5.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Distelberg?

Recreatie nabij Distelberg: restaurant (0.8 km), cafe (3.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nieuwkuikseweg 10 B?

Een woningrapport voor Nieuwkuikseweg 10 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Distelberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.