Woonboerderij, vrijstaande woning Nieuwkuikseweg 14 Helvoirt

Nieuwkuikseweg 14, 5268 LG Helvoirt

347 m² Bouwjaar 1981 12 kamers 6 slaapkamers Label A

Nieuwkuikseweg 14 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Helvoirt, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 347 m², een perceel van 6545 m² en 12 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
347 m²
Perceeloppervlakte
6545 m²
Inhoud
1288 m³
Kamers
12
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.660.000 tot €1.910.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Dwarskap bedekt met riet
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nieuwkuikseweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwkuikseweg 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.3%
CO₂-emissie
26.55 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garage met carport
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Helvoirt

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Helvoirt

335 Inwoners
155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
121 Woningvoorraad
€715.000 Gem. woningwaarde Distelberg
89% Koopwoningen
186 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwkuikseweg 14

Vergelijkbare woningen in Helvoirt

Veelgestelde vragen over Nieuwkuikseweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwkuikseweg 14?

De prijsindicatie voor Nieuwkuikseweg 14 ligt rond €1.660.000 tot €1.910.000. De gemiddelde woningwaarde in Distelberg is €715.000. Dat komt neer op circa €2.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwkuikseweg 14 zich tot de wijk Distelberg?

Nieuwkuikseweg 14 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 347 m² in de wijk Distelberg. De buurt telt 121 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 186 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwkuikseweg 14?

Nieuwkuikseweg 14 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Distelberg, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwkuikseweg 14 vergeleken met de buurt?

Nieuwkuikseweg 14 heeft 347 m² woonoppervlakte en 1288 m³ inhoud. Het perceel is 6545 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Distelberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwkuikseweg 14 en wat betekent dat?

Nieuwkuikseweg 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwkuikseweg 14?

Nieuwkuikseweg 14 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Distelberg?

De wijk Distelberg in Helvoirt (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Distelberg?

Vanuit Nieuwkuikseweg 14 in Distelberg bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.