Streetview Westdijk 14 Heinkenszand

Westdijk 14, 4451 RD Heinkenszand

296 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Westdijk 14 is een woonhuis in Heinkenszand, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m², een perceel van 21900 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
21900 m²
Inhoud
1030 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westdijk 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westdijk 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

480 Inwoners
205 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
155 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Heinkenszand
94% Koopwoningen
47 Inwoners per km²

Locatie van Westdijk 14

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Westdijk 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Westdijk 14?

De prijsindicatie voor Westdijk 14 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Heinkenszand is €437.000. Dat komt neer op circa €1.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westdijk 14 zich tot de wijk Buitengebied Heinkenszand?

Westdijk 14 is een woonhuis van 296 m² in de wijk Buitengebied Heinkenszand. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 47 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westdijk 14?

Westdijk 14 is een woonhuis in Buitengebied Heinkenszand, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westdijk 14 vergeleken met de buurt?

Westdijk 14 heeft 296 m² woonoppervlakte en 1030 m³ inhoud. Het perceel is 21900 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 59 m² per kamer. In Buitengebied Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westdijk 14 en wat betekent dat?

Westdijk 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westdijk 14?

Westdijk 14 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Heinkenszand?

De wijk Buitengebied Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Heinkenszand?

Vanuit Westdijk 14 in Buitengebied Heinkenszand bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.