Eengezinswoning, vrijstaande woning Stationsweg 11 Heinkenszand

Stationsweg 11, 4451 HJ Heinkenszand

203 m² Bouwjaar 1932 8 kamers 5 slaapkamers Label G

Stationsweg 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heinkenszand, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 900 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
900 m²
Inhoud
759 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stationsweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsweg 11

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
321.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
618.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
115.14 kg/m²

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heinkenszand

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Heinkenszand

5075 Inwoners
2235 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2296 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Kern Heinkenszand
70% Koopwoningen
2.650 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stationsweg 11

Vergelijkbare woningen in Heinkenszand

Veelgestelde vragen over Stationsweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsweg 11?

De prijsindicatie voor Stationsweg 11 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Heinkenszand is €312.000. Dat komt neer op circa €1.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsweg 11 zich tot de wijk Kern Heinkenszand?

Stationsweg 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 203 m² in de wijk Kern Heinkenszand. De buurt telt 2.296 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsweg 11?

Stationsweg 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kern Heinkenszand, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stationsweg 11 vergeleken met de buurt?

Stationsweg 11 heeft 203 m² woonoppervlakte en 759 m³ inhoud. Het perceel is 900 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kern Heinkenszand ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stationsweg 11 en wat betekent dat?

Stationsweg 11 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-10-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 115.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stationsweg 11?

Stationsweg 11 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Heinkenszand?

De wijk Kern Heinkenszand in Heinkenszand (Zeeland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Heinkenszand?